Blat pentru lavoar Ideal Standard Adapto 105 cm gri pietris
Ideal Standard

Blat pentru lavoar Ideal Standard Adapto 105 cm gri pietris

1.100,00 lei1.690,87 lei-35%

Economisești 590,87 lei

✔ În stoc la foglia.ro

Preț actualizat: 2026-08-09

Despre acest produs

Blat pentru lavoar Ideal Standard Adapto 105 cm gri pietris produs de Ideal Standard îl găsești la foglia.ro, la prețul de 1.100,00 lei, adică 35% mai puțin. Îl găsești la Mobilier baie din categoria Casă & Grădină, cu prețuri actualizate.

La 1.100,00 lei economisești 590,87 lei față de prețul anterior de 1.690,87 lei - o reducere de 35%.

Caracteristici

Pe scurt: culoare gri pietris, grosime 12 cm, lungime 105 cm, latime 50,5 cm.

Culoaregri pietris
Grosime12 cm
Lungime105 cm
Latime50,5 cm

De ce să alegi acest produs

La 1.100,00 lei, Blat pentru lavoar Ideal Standard Adapto 105 cm gri pietris este o opțiune premium, iar reducerea de 35% o face și mai interesantă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Mobilier baie și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Ideal Standard - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Blat pentru lavoar Ideal Standard Adapto 105 cm gri pietris?
Blat pentru lavoar Ideal Standard Adapto 105 cm gri pietris costă 1.100,00 lei, redus cu 35% de la 1.690,87 lei, la foglia.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Blat pentru lavoar Ideal Standard Adapto 105 cm gri pietris?
Îl găsești la foglia.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Blat pentru lavoar Ideal Standard Adapto 105 cm gri pietris reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 35% - 1.100,00 lei în loc de 1.690,87 lei.
În ce categorie se încadrează?
Blat pentru lavoar Ideal Standard Adapto 105 cm gri pietris face parte din categoria Casă & Grădină, la Mobilier baie.

Produse similare

Blat pentru lavoar Ideal Standard Adapto 120 cm maro inchis
Ideal StandardBlat pentru lavoar Ideal Standard Adapto 120 cm maro inchis
1.270,00 lei1.958,86 lei-35%
Set dulap baie suspendat 2 sertare lavoar inclus, 80 cm, culoare fiord mat, MDF, Cersanit Tirso
CersanitSet dulap baie suspendat 2 sertare lavoar inclus, 80 cm, culoare fiord mat, MDF, Cersanit Tirso
1.299,00 lei1.989,41 lei-35%
Dulap baie suspendat Ideal Standard Adapto pentru lavoar, 60 cm, gri deschis, blat cu decupaj
Ideal StandardDulap baie suspendat Ideal Standard Adapto pentru lavoar, 60 cm, gri deschis, blat cu decupaj
2.186,00 lei3.389,00 lei-35%
Dulap baie suspendat Ideal Standard Adapto pentru lavoar, 60 cm, maro deschis, blat cu decupaj
Ideal StandardDulap baie suspendat Ideal Standard Adapto pentru lavoar, 60 cm, maro deschis, blat cu decupaj
2.186,00 lei3.389,00 lei-35%
Dulap baie suspendat Ideal Standard Adapto pentru lavoar, 60 cm, maro inchis, blat cu decupaj
Ideal StandardDulap baie suspendat Ideal Standard Adapto pentru lavoar, 60 cm, maro inchis, blat cu decupaj
2.186,00 lei3.389,00 lei-35%
Dulap baza nuc 2 sertare 60 cm pentru lavoar suspendat Geberit Smyle Square
GeberitDulap baza nuc 2 sertare 60 cm pentru lavoar suspendat Geberit Smyle Square
2.410,80 lei3.686,55 lei-35%
Set dulap baie suspendat MDF negru Ideal Standard Tesi cu lavoar inclus 83 cm
Ideal StandardSet dulap baie suspendat MDF negru Ideal Standard Tesi cu lavoar inclus 83 cm
3.803,00 lei5.829,93 lei-35%
Set dulap baie suspendat 80 cm, rosu rubin, 2 sertare, cu lavoar inclus, Isvea Infinity
IsveaSet dulap baie suspendat 80 cm, rosu rubin, 2 sertare, cu lavoar inclus, Isvea Infinity
4.067,00 lei6.288,00 lei-35%
Set dulap baie suspendat MDF negru Ideal Standard Tesi cu lavoar Connect Air inclus 84 cm
Ideal StandardSet dulap baie suspendat MDF negru Ideal Standard Tesi cu lavoar Connect Air inclus 84 cm
4.644,00 lei7.160,82 lei-35%
Oglinda baie cu iluminare LED, ceas si sistem anti-aburire 50x70 cm, ovala, Belform Infinity
BelformOglinda baie cu iluminare LED, ceas si sistem anti-aburire 50x70 cm, ovala, Belform Infinity
579,00 lei881,00 lei-34%
Oglinda baie iluminare LED 3 culori, sistem de dezaburire, termometru, ceas, lupa cometica, 60 x 80 cm Eclat MotionGlow Marcello
FormOglinda baie iluminare LED 3 culori, sistem de dezaburire, termometru, ceas, lupa cometica, 60 x 80 cm Eclat MotionGlow Marcello
599,00 lei912,00 lei-34%
Oglinda rotunda cu iluminare LED si dezaburire 80 cm Fluminia, Calatrava
FluminiaOglinda rotunda cu iluminare LED si dezaburire 80 cm Fluminia, Calatrava
799,00 lei1.217,00 lei-34%
Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii