
Mark Adler
Birou electric Mark Adler – Leader 6.9, 120 x 60 cm, bej/negru
816,75 lei
✔ În stoc la ozone.ro
Despre acest produs
Birou electric Mark Adler – Leader 6.9, 120 x 60 cm, bej/negru produs de Mark Adler are un preț de 816,75 lei și este disponibil la ozone.ro. Din gama Electronice & IT, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.
Biroul electric Mark Adler Leader 6.9 este un accesoriu modern și funcțional pentru birou, care va îmbunătăți ergonomia spațiului dumneavoastră de lucru.
Prețul afișat, 816,75 lei, este preluat din feedul magazinului și actualizat periodic.
De ce să alegi acest produs
La 816,75 lei, Birou electric Mark Adler – Leader 6.9, 120 x 60 cm, bej/negru este o opțiune din segmentul superior.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Birouri gaming și verifică detaliile produsului la sursă.
Întrebări frecvente
Cât costă Birou electric Mark Adler – Leader 6.9, 120 x 60 cm, bej/negru?
Birou electric Mark Adler – Leader 6.9, 120 x 60 cm, bej/negru costă 816,75 lei, la ozone.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Birou electric Mark Adler – Leader 6.9, 120 x 60 cm, bej/negru?
Îl găsești la ozone.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Birou electric Mark Adler – Leader 6.9, 120 x 60 cm, bej/negru face parte din categoria Electronice & IT, la Birouri gaming.
Vezi și
Produse similare

GenesisBirou gaming Genesis Holm Modular 180, Iluminare RGB, Suport pahar, Negru
828,99 lei

GamemaxBirou Gaming Gamemax D140 Carbon, reglaj electric V2 (Negru)
834,99 lei

HuzaroBirou gaming Huzaro - Hero 7.0, negru
864,50 lei

UltradeskBirou de gaming Ultradesk - Pulsar, negru
889,70 lei

UltradeskBirou gaming Ultradesk - Pulsar, alb
889,70 lei

HuzaroBirou gaming Huzaro Huzaro Hero 9.1, electric, reglabil, 145 cm x 60 cm (Negru)
893,99 lei

RedragonBirou gaming reglabil electric pe inaltime Redragon GD-3330-M, iluminare RGB, Negru
899,99 lei

RFGBirou RFG - Shape A, bej/alb
915,39 lei

Mark AdlerBirou electric Mark Adler – Leader 7.3, 140 x 70 cm, alb
919,49 lei

Mark AdlerBirou electric Mark Adler – Leader 7.3, 140 x 70 cm, negru
919,49 lei

TrustBirou gaming RGB Trust GXT 709 Luminus (Negru)
920,99 lei

TrustBirou gaming RGB Trust GXT 709W Luminus, 120x60x74 cm, RGB, Management cabluri, Suport casti si pahar, Alb
920,99 lei
