Bett'r Bio mix pentru budincă, roșcove, 30 g
Bett'r

Bett'r Bio mix pentru budincă, roșcove, 30 g

3,90 lei

✔ În stoc la ozone.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Bett'r Bio mix pentru budincă, roșcove, 30 g de la Bett'r poate fi cumpărat prin partenerul ozone.ro, la prețul de 3,90 lei. Îl găsești la Deserturi sănătoase din categoria Electronice & IT, cu prețuri actualizate.

Amestecul bio pentru budincă cu roșcove de la Bett'r este un produs natural într-un plic convenabil de 30 g, care oferă o alternativă rapidă și sănătoasă la deserturile tradiționale.

Prețul afișat, 3,90 lei, este preluat din feedul magazinului și actualizat periodic.

De ce să alegi acest produs

La 3,90 lei, Bett'r Bio mix pentru budincă, roșcove, 30 g este o opțiune accesibilă.

Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Deserturi sănătoase și verifică detaliile produsului la sursă.

Produsul poartă marca Bett'r - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Bett'r Bio mix pentru budincă, roșcove, 30 g?
Bett'r Bio mix pentru budincă, roșcove, 30 g costă 3,90 lei, la ozone.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Bett'r Bio mix pentru budincă, roșcove, 30 g?
Îl găsești la ozone.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Bett'r Bio mix pentru budincă, roșcove, 30 g face parte din categoria Electronice & IT, la Deserturi sănătoase.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii