
Baylis & Harding
Baylis & Harding Jojoba, Vanilla & Almond Oil Săpun lichid pentru mâini 500 ml
16,00 lei
✔ În stoc la notino.ro
Despre acest produs
Prețul pentru Baylis & Harding Jojoba, Vanilla & Almond Oil Săpun lichid pentru mâini 500 ml produs de Baylis & Harding este 16,00 lei, în magazinul notino.ro. L-am inclus în categoria Sănătate & Frumusețe, unde găsești oferte și prețuri din mai multe magazine.
Verifică prețul de 16,00 lei și disponibilitatea direct la comerciant înainte de comandă.
De ce să alegi acest produs
La 16,00 lei, Baylis & Harding Jojoba, Vanilla & Almond Oil Săpun lichid pentru mâini 500 ml este o opțiune accesibilă.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Ingrijire corp - Sapunuri - Sapunuri lic și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca Baylis & Harding - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Baylis & Harding Jojoba, Vanilla & Almond Oil Săpun lichid pentru mâini 500 ml?
Baylis & Harding Jojoba, Vanilla & Almond Oil Săpun lichid pentru mâini 500 ml costă 16,00 lei, la notino.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Baylis & Harding Jojoba, Vanilla & Almond Oil Săpun lichid pentru mâini 500 ml?
Îl găsești la notino.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Baylis & Harding Jojoba, Vanilla & Almond Oil Săpun lichid pentru mâini 500 ml face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Ingrijire corp - Sapunuri - Sapunuri lic.
Vezi și
Produse similare

Baylis & HardingBaylis & Harding Royale Garden Lemon & Basil Săpun lichid pentru mâini 500 ml
16,00 lei

Baylis & HardingBaylis & Harding Royale Garden Peach, Peony & Jasmine Săpun lichid pentru mâini 500 ml
16,00 lei

Baylis & HardingBaylis & Harding Royale Garden Rose, Poppy & Vanilla Săpun lichid pentru mâini 500 ml
16,00 lei

Baylis & HardingBaylis & Harding Wild Lavender & Geranium Săpun lichid pentru mâini cu efect de hidratare 500 ml
16,00 lei

DermacolDermacol Aroma Moment Belgian Chocolate săpun lichid 250 ml
16,00 lei

DermacolDermacol Aroma Moment Gingerbread Cookies săpun lichid de maini 250 ml
16,00 lei

BabariaBabaria Aloe Vera sapun cu aloe vera 500 ml
17,00 lei

PalmolivePalmolive Aquarium sapun lichid delicat pentru maini 300 ml
17,00 lei

Vivian GrayVivian Gray Temptation Sapun lichid 250 ml
17,00 lei

Baylis & HardingBaylis & Harding Elements White Tea & Neroli Săpun lichid pentru mâini 500 ml
18,00 lei

Baylis & HardingBaylis & Harding Royale Garden Verbena & Chamomile Săpun lichid pentru mâini 500 ml
18,00 lei

IndulonaIndulona Original săpun lichid de maini 250 ml
18,00 lei
