
Victron Energy
Baterie Smart LiFe PO4 12,8V/200Ah-a, Victron Energy BAT512120610
5.936,14 lei
✔ În stoc la rovision.ro
Despre acest produs
Comandă Baterie Smart LiFe PO4 12,8V/200Ah-a, Victron Energy BAT512120610 produs de Victron Energy la rovision.ro, la 5.936,14 lei. Din gama Electronice & IT, cu specificațiile și prețul verificate la sursă.
Bateriile LiFePO4 sunt cele mai sigure baterii litiu ion de pe piata.
Urmărim prețul de 5.936,14 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.
De ce să alegi acest produs
La 5.936,14 lei, Baterie Smart LiFe PO4 12,8V/200Ah-a, Victron Energy BAT512120610 este o opțiune premium.
Înainte de a comanda, vezi prețul alături de alte oferte din Baterii și încărcătoare solare și verifică detaliile produsului la sursă.
Produsul poartă marca Victron Energy - vezi și alte produse ale aceluiași brand.
Întrebări frecvente
Cât costă Baterie Smart LiFe PO4 12,8V/200Ah-a, Victron Energy BAT512120610?
Baterie Smart LiFe PO4 12,8V/200Ah-a, Victron Energy BAT512120610 costă 5.936,14 lei, la rovision.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Baterie Smart LiFe PO4 12,8V/200Ah-a, Victron Energy BAT512120610?
Îl găsești la rovision.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
Baterie Smart LiFe PO4 12,8V/200Ah-a, Victron Energy BAT512120610 face parte din categoria Electronice & IT, la Baterii și încărcătoare solare.
Vezi și
Produse similare

Victron EnergyBaterie Litiu Victron Energy, LiFePO4, BMS, 25,6V/100Ah, BAT524110620
6.225,16 lei

Victron EnergyBaterie Smart LiFe PO4 25,6V/100Ah, Victron Energy BAT524110610
7.447,96 lei

Victron EnergyBaterie cu litiu Victron Energy LiFePO4 25,6 V / 200 Ah, BMS
10.788,43 lei

RovisionBaterie Smart LiFePO4 25,6V/200Ah, Victron Energy BAT524120610
11.355,35 lei

Victron EnergyBaterie cu litiu Victron Energy LiFePO4 51,2 V / 100 Ah
11.866,71 lei

Victron EnergyBaterie cu litiu Victron Energy LiFePO4 25,6 V / 300 Ah
14.979,29 lei

V-tacAcumulator LiFePO4 V-TAC 12.8V 7.2Ah, IP55, carcasă ABS
133,99 lei

TED ElectricAcumulator LiFePO4 12.8V 100Ah cu BMS integrat și Bluetooth, TED Electric TED007407
1.220,68 lei

VipowAcumulator LiFePO4 12.8V 100Ah cu BMS integrat, VIPOW BAT0496
1.267,89 lei

VipowAcumulator LiFePO4 12V 100Ah cu Bluetooth și ecran LCD, Vipow BAT0499
1.597,71 lei

TED ElectricAcumulator LiFePO4 12.8V 200Ah 2560Wh BMS integrat Bluetooth terminal M8 TED Electric TED007421
2.334,15 lei

Victron EnergyIncarcator solar 12V 24V 48V 60A Victron Energy SmartSolar MPPT 250/60 - SCC125060221
2.462,28 lei
