Baterie lavoar inalta Ideal Standard Tesi crom lucios
Ideal Standard

Baterie lavoar inalta Ideal Standard Tesi crom lucios

886,00 lei1.148,35 lei-23%

Economisești 262,35 lei

✔ În stoc la foglia.ro

Preț actualizat: 2026-07-29

Despre acest produs

Comandă Baterie lavoar inalta Ideal Standard Tesi crom lucios, marca Ideal Standard, în magazinul foglia.ro, la 886,00 lei (redus de la 1.148,35 lei). Face parte din categoria Casă & Grădină de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.

Prețul curent de 886,00 lei înseamnă 23% mai puțin decât 1.148,35 lei, o economie de 262,35 lei.

De ce să alegi acest produs

La 886,00 lei, Baterie lavoar inalta Ideal Standard Tesi crom lucios este o opțiune din segmentul superior, iar reducerea de 23% o face și mai interesantă.

Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Import și să citești specificațiile complete înainte de comandă.

Produsul poartă marca Ideal Standard - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă Baterie lavoar inalta Ideal Standard Tesi crom lucios?
Baterie lavoar inalta Ideal Standard Tesi crom lucios costă 886,00 lei, redus cu 23% de la 1.148,35 lei, la foglia.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra Baterie lavoar inalta Ideal Standard Tesi crom lucios?
Îl găsești la foglia.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
Are Baterie lavoar inalta Ideal Standard Tesi crom lucios reducere acum?
Da, în prezent are o reducere de 23% - 886,00 lei în loc de 1.148,35 lei.
În ce categorie se încadrează?
Baterie lavoar inalta Ideal Standard Tesi crom lucios face parte din categoria Casă & Grădină, la Import.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii