APLB – Glutathione Niacinamide Eye Cream, 20ml
APLB

APLB – Glutathione Niacinamide Eye Cream, 20ml

50,49 lei

✔ În stoc la qudo.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

APLB – Glutathione Niacinamide Eye Cream, 20ml produs de APLB are un preț de 50,49 lei și îl găsești la qudo.ro. Face parte din categoria Sănătate & Frumusețe de pe PretulVerde.ro, cu preț urmărit și actualizat periodic.

APLB Glutathione Niacinamide Eye Cream este o cremă de ochi multifuncțională creată pentru a ilumina, hidrata și întineri zona delicată din jurul ochilor.

Urmărim prețul de 50,49 lei și îl actualizăm pe măsură ce magazinul îl modifică.

De ce să alegi acest produs

La 50,49 lei, APLB – Glutathione Niacinamide Eye Cream, 20ml este o opțiune accesibilă.

Merită să vezi prețul alături de alte oferte din Hidratare și să citești specificațiile complete înainte de comandă.

Produsul poartă marca APLB - vezi și alte produse ale aceluiași brand.

Întrebări frecvente

Cât costă APLB – Glutathione Niacinamide Eye Cream, 20ml?
APLB – Glutathione Niacinamide Eye Cream, 20ml costă 50,49 lei, la qudo.ro. Prețul este actualizat periodic pe PretulVerde.ro.
De unde pot cumpăra APLB – Glutathione Niacinamide Eye Cream, 20ml?
Îl găsești la qudo.ro, prin PretulVerde.ro - îți arătăm prețul curent și te ducem direct la ofertă.
În ce categorie se încadrează?
APLB – Glutathione Niacinamide Eye Cream, 20ml face parte din categoria Sănătate & Frumusețe, la Hidratare.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii